سه‌شنبه 1 خرداد 1403  

اخبار

1401/6/8 سه‌شنبه

بازدید نمایندگان معاونت درمان از مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی اهواز.

در راستای راه اندازی مرکز ناباروری سطح 2 در دانشگاه علوم پزشکی آبادان؛ نمایندگان معاونت درمان این دانشگاه از مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی اهواز بازدید نمودند..

.
آقای مهندس نعامی پوران؛ رییس امور آزمایشگاه های معاونت درمان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وبدای آبادان با اشاره به اینکه رسالت مشترک همه‌ دانشگاه‌ها و نهادهای علمی و پژوهشی، تلاش برای کمک به سیاست‌های جمعیتی است، اظهار داشت: آمارها نشان دهنده ناباروری در حدود ۱۵ درصد از جمعیت کشور است و در عرصه رشد جمعیت، توجه به مسایل تشخیصی و درمانی ناباروری از اهمیت بالایی برخوردار است.

نعامی پوران گفت: با توجه به جمعیت بالای تحت پوشش و در راستای ارتقا خدمت رسانی به مردم محروم منطقه این دانشگاه در نظر دارد یک مرکز سطح 2 ناباروری راه اندازی نماید.

وی افزود: در این راستا طی هماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی اهواز، نمایندگاه معاونت درمان در مورخه 1401/06/07از مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی اهواز بازدید نمودند.

در این بازدید که با هماهنگی معاونت درمان صورت گرفته بود؛ رییس امور آزمایشگاه های معاونت درمان و کارشناس مسئول مامایی این معاونت حضور داشتند.


دانشگاه علوم پزشکی آبادان
.
آرشیو
كلمات كليدی :مرکز ناباروریامور آزمایشگاه هادانشگاه علوم پزشکی آبادان
نسخه قابل چاپ
بیشتر